Výukové časopisy v němčině

Vyberte si některý z německých výukových časopisů. Dovážíme již několik let jejich italské a latinské jazykové mutace a čtenáři jsou zatím velmi spokojeni. Časopisy mají 6 čísel, chodí nepravidelně v průběhu celého školního roku, poslední číslo v květnu. Časopisy jsou celobarevné, můžete si k nim zdarma stáhnout MP3 nahrávku, máte také další zdroje cvičení a testů včetně klíče, vše ke stažení nebo přímo součást časopisu.

Maximální cena jednoho předplatného je 600,- Kč včetně DPH a poštovného po České republice. Pokud se ale v daném roce přihlásí více odběratelů (z jakékoli jazykové mutace), cena může postupně klesat. Nejdražší položku totiž tvoří DPH (to změnit nemůžeme) a přeprava z Itálie - čím více objednaných, tím levnější přeprava v přepočtu na jednoho odběratele.

 

Proto neváhejte a objednejte si i jiné jazykové mutace, na výběr máte z angličtiny, francouzštiny, němčiny, španělštiny, italštiny a latiny. Objednávku nám pošlete emailem do konce září 2013. Objednávky považujeme za závazné. Jakmile budeme znát přesný počet objednávek, oznámíme konečnou cenu, která ale nebude větší, než 600,- Kč.

 

 

Řadit podle 
Výrobce 

111 her pro atraktivní výuku němčiny Petr Hladík Z

naše cena 199 KčZusammen B2-C1 - výukový časopis v němčině pro

naše cena 530 KčFreunde B1-B2 Výukový časopis v němčině, pro mírně

naše cena 530 KčKinder - výukový časopis v němčině A2-B1

naše cena 530 KčFertig...los! výukový časopis v němčině, pro

naše cena 450 Kč


NGI2YjAy